O nás

Thajský box Hamr gym byl založen roku 2001 Petrem Mahrem, který ze začátku sbíral své zkušenosti u trenérů v Ostravě a později v Hanuman gym Praha. Velkým přinosem pro klub byli v roce 2009 semináře s thajským šampionem Prachou AEG Somchanem. (Champion Wildness Fighter, Champion Rajadumnern Stadium, Champion Isuzu Cup, Champion Suek O)

V současnosti je Hamr gym největším klubem na Ostravsku, nově však funguje i v Havířově. O chod klubu se stará Petr Mahr, který je rovněž hlavním trenérem. Mezi další trenéry a funkcionáře klubu patří Roman Ludvik RAS, Martin Ferenčík a Aleš Kuric. Tajemník klubu Miroslav Dvořák, má na starost sponzoring a v Ostravě popularní galavečery thajského boxu Hamr night. O web, foto a plakáty se stará Andrea Belasová.

Klub je členem C.M.T.A. (České muay thai asociace) a zúčastňuje se jak amatérské ligy, tak profesionálních galavečerů v ČR i v zahraničí. Kromě toho sportovní klub Hamr gym pořádá galavečery thajského boxu a amatérské turnaje.

Hlavním cílem sportovního klubu je učit širokou veřejnost muay thai, vychovávat závodníky, ale také zaměření se na rekreační sportovce a samozřejmě na děti. Nabízíme tréninky skupinové i soukromé. Díky vysoké členské základně držíme nízké ceny, takže tréninky v našem klubu si může dovolit každý.

Přidejte se k nám taky Vy.


Hlavní partner

Regem